לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


תאונות דרכים – מאמרים

תאונות דרכים – מאמרים

כללי הזהב לבחירת עורך דין תאונת דרכים מנצח

עברתם תאונת דרכים? כנראה שאתם צריכים לשכור עו"ד תאונת דרכים. ייצוג של עורך דין הוא חובה בתביעות מסוג אלה, ולבחירה של עורך הדין הנכון יש השפעה על סכום הפיצויי שתקבלו בהליך המשפטי. מומחיות, ניסיון, מחיר – מה הקריטריונים שחשוב עליהם דגש ולפיהם לבחור?

אז עברתם תאונה. הדבר הראשון שכדאי שתעשו הוא שתפנו לבית חולים לבדיקות מקיפות, ועל הדרך תעדו כל מה שאתם יכולים, ושמרו כל מסמך וקבלה שקשורים לפציעה. דו"ח סיכום מיון? שמרו. קבלה כתוצאה מטיפול רפואי – תייקו אותה. זהו הכלל הראשון שכדאי לעקוב אחריו לאחר תאונת דרכים. השלב השני הוא לפנות לעורך דין תאונת דרכים על מנת שייצג אתכם בתביעה שתוגש כנגד חברת הביטוח על מנת שתקבלו את הפיצוי המקסימלי שמגיע לכם ביחס לנזק הגוף שנגרם לכם.

אבל איך בוחרים? בישראל קיים שפע של עורכי דין והמבחר יכול לבלבל. הנה כמה דרכים להבטיח שהבחירה שאתם מבצעים היא נכונה וכדאית:

ניסיון וותק

בדקו מי במשרד מטפל בתיק שלכם. האם זה עורך הדין שהמשרד על שמו, השותף או שמא זה המתמחה? אופן הטיפול בתיק שלכם משפיע על התוצאות בשטח. כמו כן, לניסיון של עורך הדין יש משקל, וכדאי לבדוק כמה שנים הוא עוסק בתחום. כמו כן, בגוגל תוכלו למצוא את כל המידע שתרצו, פסקי דין, הצלחות, אזכורים באתרי חדשות והמלצות.

התמחות בתחום הספציפי

כאשר אתם בוחרים עורך דין, כדאי שתבררו האם עורך הדין מתמחה רק בנזיקין או שהוא מתמחה בנושאים רבים ושונים (להתייעצות עם עורך דין לענייני נזיקין). בדרך כלל עו"ד תאונת דרכים יתמחה בנזיקין, ויבין בכל הנושאים הצדדים שקשורים לנושא. עורך דין תאונות דרכים צריך להתמצא בגוף האדם, על מנת שיוכל לנהל את התביעה המשפטית בצורה המקצועית ביותר. מומלץ לשאול את עורך הדין כבר בשיחה הראשונה שאלות על מצבכם הרפואי ועל איברים שונים בגוף – אתם תרצו שהוא יגלה בקיאות וסמכותיות.

חיבור עם עורך הדין

כימיה ותקשורת טובה הם פקטורים הכרחיים וקריטריונים חשובים בתהליך בחירת עורך הדין. חשוב שעורך הדין ינסוך בכם בטחון והרגשה טובה – זכרו שזה האיש שצריך לייצג אתכם מול חברות הביטוח, ומעבר לעובדות ולמספרים, גם לתחושת הבטן שלכם יש חשיבות ומשקל. כמו כן, היחסים ביניכם לבין עורך הדין יכולים להשתנות מהנקודה של נותן שירות – לקוח, ולא פעם זה יהיה האיש שיתמוך בכם ועליו תשענו בתקופה המבולבלת והקשה שבה אתם נמצאים.


אולי יעניין אותך 4 דברים שכדאי לבדוק לפני בחירת עורך דין תאונות דרכים


שכר

יש מספר נושאים מסוימים וספציפיים שבהם שכר הטרחה שעורך הדין שלכם יכול לגבות ממכם קבוע בחוק והוא אינו יכול לסטות ממנוו, לדוגמא שכר טירחת עו"ד בכל הנוגע לפיצויים בעקבות תאונת דרכים.

ביתר העניינים הנוגעים לנזקי גוף נהוג לגבות שכר טירחה באחוזים ולפעמים אף דמי פתיחת תיק. חשוב לזכור שעל איכות משלמים, ולהצלחה יש תג מחיר. ככל שתהיו מוכנים לשלם יותר כך תקבלו עורך דין טוב יותר ולהעלות את הסיכויים שלכם לזכות בתביעה ולקבל את מלוא זכויותיכם.

עורכת הדין שרית גרטנר יצחק עוסקת בתביעות נזיקין משנת 2003, ועסקה בתחילת דרכה בייצוג חברות הביטוח שונות –מה שמעניק לה ידע וניסיון רב בתביעות כנגד חברות הביטוח.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום צרו קשר או חייגו: 08-8679088

 

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *