לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


תאונות דרכים – מאמרים

תאונות דרכים – מאמרים

תאונת עבודה ביטוח לאומי: מקרים שקרו באמת

הסיפורים על האטימות של הביטוח הלאומי הם לא אגדה. תביעות רבות ומוצדקות נדחות על ידי הפקידים של המוסד לביטוח לאומי והם עושים כל מאמץ כדי לא לשלם לנפגעים את הפיצויים שמגיעים להם. לפניכם שני סיפורים שמלמדים על מורכבות התביעות מול המוסד לביטוח לאומי בדרך למימוש הזכויות, אשר ישכנעו אתכם שלביטוח לאומי חובה לפנות עם עו"ד ביטוח לאומי שמנוסה בתחום. 

שברה את היד – וביטוח לאומי סירב להכיר בתאונה

עובדת של אוניברסיטת במרכז הארץ קמה בבוקר, יצאה למספר סידורים בבנק ובמשרד הפנים ולאחר מכן עלתה לאוטובוס מהתחנה הקבועה שלה בדרך לעבודה. במהלך הנסיעה, עצר  הנהג בפתאומיות את האוטובוס והיא הושלכה קדימה וכתוצאה מכך שברה את היד.


כשהגישה את התביעה לביטוח הלאומי, סירב המוסד לשלם לה פיצויים ולהכיר בתאונה כתאונת עבודה. הסיבה: הסידורים שעשתה בטרם עלייתה לאוטובוס מהווים סטייה מהדרך לעבודה, הפסקה מהדרך הרגילה בה היא נוסעת תמיד.

מנגד, העובדת ועורכי דינה טענו שבתום הסידורים היא עברה ליד ביתה והמשיכה לתחנה הקבועה ממנה היא נוהגת ליסוע כל יום לעבודה.

בסופו של דבר קבע השופט באופן חד וחלק שיש להכיר בתאונה כתאונת עבודה, משום שכשהעובדת חזרה למסלול הרגיל שלה היא ביטלה את הסטייה מהדרך.

זוהי רק דוגמא אחת לצורה שבה מנסה הביטוח הלאומי להכשיל את התביעה ולהתחמק מתשלום הפיצויים לאזרחים, לכן כדאי לקחת עורך דין ומומחה שיעזור לכם להתמודד בכל מקרה שלא יבוא.

נהגת אמבולנס– לאחר חמש שנים זכתה ב3.5 מיליון שקלים! 

נהגת אמבולנס מאזור השרון חזרה מקריאה לתחנה, וכאשר ירדה מהאמבולנס עיקמה את הברך וקרעה את הרצועה הצולבת. לאחר ניתוח שלא הצליח ולאחר שאיבדה את היכולת לעבוד למעל לשנה -  תבעה הנהגת את הביטוח הלאומי וכן את הביטוח הפרטי שביטח את האמבולנס. לאחר תהליך ארוך שכלל 3 עורכי דין ונמשך כ-5 שנים (!!!)  בהם איבדה את העבודה שלה, את כושר הפרנסה ואת היכולת לעשות מטלות פיזיות היא קיבלה כ3.5 מיליון שקלים.


קראו עוד על עורך דין תאונות עבודה


מעבר לעובדה שהתאונה הינה תאונת עבודה מדובר בתאונת דרכים.  עו"ד דינה של הנפגעת חלק על קביעת המוסד לביטוח לאומי בדבר נכותה של התובעת, ולאר הגשת בקשה להבאת ראיות לסתור נקבעו לנפגעת 44% נכות לעומת 28% נכות שנקבעו לה ע,י המוסד לביטוח לאומי.
– מקרה שמדגים עד כמה הביטוח הלאומי מנסה להמעיט בערך הפגיעה שלכם ולא לתת לכם את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם

תביעה לביטוח לאומי הן דבר מורכב ומסובך, ולכן כדאי לקחת עורך דין ביטוח לאומי מנוסה ומומחה שיעזור לכם בתהליך התביעה ובמקרה הצורך יילחם על הזכויות שלכם בבית משפט – עד הסוף הטוב.לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות עם עוה"ד שרית יצחק גרטנר התקשרו עכשיו: 08-8679088

 

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *