לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


תאונות דרכים – מאמרים

תאונות דרכים – מאמרים

עורך דין לענייני נזיקין: איך לבחור עורך דין טוב?

 

בישראל יש עורך דין אחד לכל 128 תושבים – וזה אומר שהשוק מוצף בעורכי דין, המגוון רחב יותר והבחירה שלכם נהיית יותר קשה. עורך דין טוב ידע לנהל את התיק שלכם בקלות וביעילות ואילו עורך דין שאינו מקצועי מספיק יכול לפגוע בסיכויים של התביעה שלכם להצליח. כשאתם נפצעים והעתיד הכלכלי שלכם תלוי על המאזניים אתם לא תרצו להמר, ולכן כדאי לערוך כמה בדיקות לפני שתבחרו את עורך הדין שמתאים לכם ביותר. מה לבדוק ואיך לבדוק – המדריך.

הכרות עם גוף האדם

יודעים איפה נמצאת עצם הזנב? שמעתם על עצם הבריח? עורך דין טוב לדיני נזיקין חייב להכיר בצורה טובה את גוף האדם. אולי הוא לא רופא – אבל כדי להתנהל טוב יותר בוועדות הרפואיות ובתיק המשפטי עורך דין לענייני נזיקין חייב להפגין שליטה בשמות האיברים והעצמות, בתפקידיהם והיכן הם נמצאים בגוף האדם.

זכרו - עורך דין מנצח ישלב ידע משני העולמות וייתן לכם מענה טוב יותר וייצוג מרשים ואמין פי כמה.


קראו עוד על 4 דברים שכדאי לבדוק לפני בחירת עורך דין תאונות דרכים


המלצות

חפשו המלצות על עורך הדין – אתם יכולים לדבר עם לקוחות מרוצים שעורך הדין טיפל בהם ולשמוע מהם על התהליך, על ההצלחות והאם אם היו מרוצים. חיפוש קצר בגוגל עם שמו של עורך הדין שלכם יציג לכם חוות דעת ותגובות מלקוחות שחוו את התהליך עם עורך הדין על מנת שתוכלו לשמוע ולבחון את עורך הדין ולהיות בטוחים בבחירה שלכם.

התייעצו גם עם חברים ומכרים שעברו את אותו תהליך ובקשו מהם המלצות לעורך דין טוב, לביקורת או לחלופין מילה טובה ממישהו שאתם מכירים וסומכים עליו יש אמינות גבוהה יותר בשבילכם.
שימו לב רק לבדוק האם ההמלצות על עורך הדין הם על מקרים בהם עורך הדין התעסק בדיני נזיקין או במקרים דומים לשלכם, או שבכלל ההמלצה מדברת על תיק שעסק בתחום משפטי אחר – דיני ממונות למשל.

ניסיון

כשזה מגיע לתיקים מורכבים ואפילו פשוטים, שם המשחק הוא "דה ביגר דה בטר" (יותר גדול יותר טוב) עורך דין בעל ניסיון רב התמודד מול יותר מקרים, נחשף ליותר פסקי דין, תיקים וחומר משפטי ומן הסתם בקיא יותר ויביא אתו מספר גדול יותר של כלים ודרכים להתמודד עם התביעה שלכם.

כדי לדעת אם לעורך דין מסוים יש ניסיון ערכו חיפוש ברשת האינטרנט או פשוט תשאלו את עורך הדין בשיחה הראשונה – עורך דין בעל ניסיון נדרש לא יפחד לענות ולפרט.


עו"ד שרית גרטנר יצחק עוסקת בדיני נזיקין כבר משנת 2003, וייצגה בעבר חברות הביטוח – כך שיש לה ניסיון רב בתביעות נזיקין וכלים להתמודד עם טענות חברות הביטוח.

מידע חשוב על 3 שלבים בדרך לקבלת גמלת נכות מעבודה

 

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *