לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


תאונות דרכים – מאמרים

תאונות דרכים – מאמרים

דוגמאות לפיצויים תאונות דרכים

מבוסס על מקרים אמיתיים שישכנעו אתכם לשכור עורך דין

תאונת דרכים לא פעם מצדיקה הגשת תביעות כנגד הביטוחים השונים בשל  פגיעות בגוף וברכוש ועורכי דין מנוסים יודעים להפוך מר למתוק ולגרום לחברות הביטוח לשלם לכם כמה שיותר.

לפניכם כמה מקרים אמתיים:

פגיעה קלה, כסף כבד

באחד ממקרי תאונות הדרכים הקלות בשנים האחרונות, נהג רכב נפגע ברכבו מאחור ע"י רכב צד ג'. כתוצאה מהפגיעה, הנהג נפגע בגב ובצוואר בצורה קלה יחסית, אך לאחר כמה ימים החלו להופיע תסמינים קשים יותר וכאבים שונים.

כאשר הנהג הגיע למשרד עורכי הדין, הוא העריך כי הפיצויים שלו שווים כ10,000 ₪ - תאונה קלאסית ושכיחה, פגיעה יחסית קלה. הוא לא ציפה להרבה.

לאחר שהמצב החמיר, ביקש הלקוח לבצע בעצמו את הבדיקות, ולאחר סדרה מעמיקה של בדיקות, התברר הנזק: פגיעה קלה בגב ובצוואר, אך בעיקר – פוסט טראומה.

עורכי הדין של הנפגע הצליחו להוכיח את הפגיעות והשלכותיהן על התפקוד היום יומי וללקוח נקבעו 26% נכות, אשר זיכו אותו ב-645,000 ₪

נהגת מד"א וסכומי הפיצויים הגבוהים

נהגת מד"א מאזור תל אביב אשר הייתה חובשת בכירה וכן מדריכה, עברה תאונה בסיום קריאה. כאשר חזרה לתחנה ורצתה לרדת מהאמבולנס, היא סובבה ועיקמה את הברך השמאלית תוך כדי שהיא נפלה לרצפה. לאחר בדיקות וצילומים ובחן שהיא סובלת מקרע של רצועה קדמית ברגל שמאל.

בעקבות התאונה נאלצה הנהגת לעזוב את מקום עבודתה, שכן לא יכלה לבצע את תפקידה כנדרש.

התאונה היתה הן תאונת עבודה והן תאונת דרכים והנהגת תבעה את ביטוח לאומי ואת ביטוח החובה של האמבולנס (קראו עוד על תאונת דרכים בדרך לעבודה).

במהלך התביעה ניטשה מחלוקת בין חברת הביטוח לנהגת: חברת הביטוח דרשה שאחוזי הנכות ייקבעו לפי וועדה רפואית של ביטוח לאומי, בעוד שעורך הדין של הנהגת התעקש על כך שמומחים רפואיים מבית המשפט הם אלו אשר יקבעו את דרגת הנכות שלה. התוצאה: הבדל של 20 אחוזים (!) בין קביעת המומחים הרפואיים לוועדה הרפואית של ביטוח לאומי. בעוד שבביטוח לאומי הוועדה הרפואית העניקה לה 24% נכות, בית המשפט קבע לה 44% אחוז.

בסוף ההליך המשפט שנמשך כ 5 שנים, נקבעו לנהגת פיצויים בסכום תקדימי של 3.4 מיליון שקלים, כאשר את מרבית הסכום שילמה חברת הביטוח וסכום של כמיליון שקלים, ישלם המוסד לביטוח לאומי.

עורך דין מנוסה ומומחה ידע להתנהל בסיטואציות משפטיות מורכבות, ולהוכיח כי מגיע לכם פיצויים בסכומים גבוהים– ולא פעם גם לקבל אותם. עורכת הדין שרית גרטנר יצחק מתמחה בתביעות בעקבות תאונות דרכים ומעמידה לרשותכם צוות מומחים רפואי ומשפטי –על מנת להשיג לכם את מלוא הזכויות והפיצוי המקסימלי שמגיע לכם. 

 

ליצירת קשר עם עו"ד שרית גרטנר יצחק לחצו כאן או חייגו 08-8679088

 

 

 

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *