לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


תאונות דרכים – מאמרים

תאונות דרכים – מאמרים

5 עובדות שכדאי לדעת בדרך אל עורך דין תאונות אופנוע

 

המהירות, העוצמה והכיף: שום דבר לא משתווה אל הריגוש שבנסיעה על אופנוע – אך שום דבר גם לא מכין אותנו למקרה בו נעבור תאונה. הפציעות חמורות יותר, חלק מן האופנועים לא מבוטחים בצורה מסודרת והמקרים המשפטיים מורכבים יותר – שרית גרטנר יצחק תעשה לכם סדר ותרים אתכם מהכביש ומהרצפה:


כמעט 400 בני אדם מעורבים מדי שנה בתאונות אופנוע והתוצאות קשות בהשוואה לתאונת דרכים רגילה. רוכבי האופנוע אינם מוגנים על ידי שלדת המכונית והם חשופים יותר לפגיעות שכאשר הן קורות הן קשות וחמורות. תאונות אופנוע הן תאונות שמעורב בהם לפחות אופנוע אחד, ובדרך כלל הם נגרמים מפגיעה עצמית כמו החלקה או איבוד שליטה.

רוב חברות הביטוח אינן מציעות פוליסות לרוכבי אופנועים

בגלל הסיכון הגבוה  חברות הביטוח השונות לרוב מסרבות לבטח את הנהגים עם הקסדה והג'קט  - אך לעיתים הן מציעות ביטוח מוזל שכולל במקרה של תאונה סעיף השתתפות עצמית גבוה במיוחד שנע בין 18,000 ל24,000 שקלים. לכן רוב האופנועים מבוטחים ב"הפול" – שם מקוצר למאגר הישראלי לביטוחי רכב.


שרית גרטנר יצחק היא עורך דין תאונות אופנוע מנוסה אשר בעברה ייצגה את חברות הביטוח, כך שהיא מכירה היטב את הסוגיות המשפטיות העולות בתביעות בגין תאונות דרכים ותאונות אופנוע בפרט.

מגיע לכם פיצוי – גם אם יש לכם אחריות בגרימת התאונה - לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות הדרכים כל מי שמעורב בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי, והאחריות לקרות התאונה אינה רלוונטית.


אולי יעניין אותך: עורך דין תאונות דרכים


"תוציאו את הטלפונים": צלמו את הפציעות והתקשרו לעורך דין תאונות אופנוע

מיד לאחר התאונה חשוב לשלוף את הסמארטפון וליצור תיעוד של הפציעות כשהם עוד טריות.
מרבית הפציעות בתאונות האופנוע הן פציעות גלויות שניתן לראות ובדרך כלל הן חמורות:
שברים פתוחים ועצמות מרוסקות בכל רחבי הגוף כמו פגיעות ראש וכוויות. כדאי לתעד את כל אלה ישר עם קרות התאונה – לאחר כמה ימים חלק מן הפצעים מחלימים ומגלידים והיכולת של עורך הדין ושלכם להדגיש את חומרת הפגיעה תרד.

כמו כן תרצו להתקשר מיד עם קרות התאונה לעורך דין שייעץ לכם וימנע מכם לעשות טעיות ויעזור לכם לקבל את הפיצויים והזכויות להם אתם זכאים.

שמרו את המספר של עורך דין שרית גרטנר יצחק וקבלו ייעוץ אישי ללא תשלום: 08-8679088


קראו עוד על ביטוח חובה לאופנוע עם השתתפות עצמית

 

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *