לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


תאונות דרכים – מאמרים

תאונות דרכים – מאמרים

פיצוי בגין תאונת דרכים קלה

לא פעם קיימת חוסר הלימה בין אירוע התאונה לדרגת הפציעה: לעיתים תאונת דרכים קלה יכולה לגרום לפציעה משמעותית, אשר עלולה להותיר נכות לצמיתות, ולעיתים הפציעה מאד זניחה, אך יחד עם זאת עדיין יש מקום לקבלת פיצוי בגין תאונת דרכים קלה מחברת הביטוח. 

רוב התאונות המתרחשות הן תאונות קלות, בהןהפגיעה העיקרית היא ברכוש ולא בגוף. פגיעה בפגוש, רכב שפגע ברכב מאחור ועוד כל מיני מקרים קלים,אך לפעמים גם בתאונה קלה יכול להיגרם נזק גוף אשר מזכה בפיצוי מחברת הביטוח החל מעשרות ועד למאות אלפי שקלים.

הנה כמה דרכים להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל פיצוי בגין תאונת דרכים קלה:

  1. ערבו עורך דין

התייעצות עם עורך דין בסמוך לאירוע תבטיח שהעורך דין ילווה אתכם מתחילת הדרך וידריך אתכם בכל צעד. עורך דין מומחה בעל ניסיון בתחום, מכיר את כל התקדימים ופגש לא מעט מקרים משפטים, ויש ביכולתו להדריך אתכם באילו שיטות תוכלו למצות את זכויותיכם בצורה מלאה.

  1. בדיקות

ככל שיותר בדיקות רפואיות יתבצעו, כך ניתן יהיה להוכיח את הנזק בצורה טובה יותר. תיק תביעה שמוגשות בו הרבה בדיקות הוא מבוסס יותר, וניתן יהיה למפות את כל הבעיות שנוצרו והפגיעות שיש לנפגע עקב תאונות הדרכים – ומתוך כך לקבל אחוזי נכות גבוהים יותר.


כתבה מעניינת : צליפת שוט תאונת דרכים


  1. שימרו קבלות עבור הוצאות

לא פעם נגרמות לנפגע הוצאות לא רצויות עקב התאונה לצורך קבלת טיפול רפואי. בכל תביעה, גם אם היא קלה, וגם אם אחוזי הנכות יחסית נמוכים בית המשפט יבדוק האם נגרמו לכם הוצאות רפואיות. במידה ועברתם תאונה, לא פעם זוהי תפקידה של חברת הביטוח לממן לכם את הטיפול הרפואי ואת השיקום, ולכן הוצאות רפואיות יכולות להגדיל לכם את סכומי הפיצויים.

כמי שעסקה לא מעט שנים בייצוג של חברות הביטוח, יש לה ידע וניסיון רב בניהול תביעות כנגד חברות הביטוח. לשיחת התייעצות חינם עם עו"ד תאונות דרכים שרית גרטנר יצחק חייגו עכשיו - 08-8679088

 

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
ולתיאום פגישה
הזן פרטים ונחזור בהקדם

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *